SAĞLIK

Müdür Yardımcısının ilginç twiti

İstanbul’daki şiddetli yağış ardından bazı vatandaşların mağdur olmasıyla ilgili Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan müdür yardımcısı Meral Çevik’ten sosyal medyada skandal bir paylaşım iddası gündeme orturdu.

TEPKİ TOPLADI…
İstanbul’da önceki gün başlayan şiddetli yağış kenti teslim aldı. Bazı ev ve iş yerlerini su basarken, bir vatandaş hayatını kaybetti. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı oldugu idda edilen Meral Çevik,in İstanbul’daki yağışla ilgili Twitter’dan yaptığı paylaşım tepki topladı. “Vallahi İstanbul’a zerre üzülmedim” , “Her şey çok güzel olacak dediler ve layık oldukları manzarayla karşılaştılar. Kendi düşen ağlamaz” ifadelerini kullandığı idda edildi. Paylaşımının ardından gelen tepkilere daha fazla dayanamayan Çevik in, çareyi hesabını gizlemekte buldugu idda edidi.

kaynak: saglikpersoneli.com.tr
https://www.haberaydin09.com/haber/2998619/akpli-mudur-yardimcisindan-skandal-sozler https://www.yenicaggazetesi.com.tr/akpli-mudur-yardimcisi-vallahi-istanbula-zerre-uzulmedim-245756h.htm