GENEL

Meclis sonunda neyi tartıştılar?

Çekmeköy Belediyesi’nin son oturumun tamamlanmasının ardından Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel’in yanına hızla giden CHP’li Meclis Üyesi Murat Cirav ile yüksek hareretli konuşma geçti. Konuşmaya ise CHP’li meclis üyesi Ünal Bellek’te tanıklık etti. CHP’li Meclis Üyesi Cirav ile Başkan Yardımcısı Yüksel arasında ki konuşma Bellek’in de aynı karede yer alması ise “Arazi tartışması”nın devamı mı olarak düşünüldü.

BÖCEK İSTİLASI…
Cirav ve Yüksel’in konuşmasına diğer meclis üyeleri de bir anda etrafına toplandı. Başkan Yardımcısı Yüksel ile Meclis Üyesi Cirav arasında tartışma değil Çekmeköy’ün bir başka sorunu olan “Böcek istilası” konusu oldu. Çekmeköy Belediyesi’nin belli mahallelerde ilaçlama yapması gerekliliği bu konuyu da CHP’li Meclis Üyesi Cirav, Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel’e iletmiş.

HALLEDERİZ SIKINTI YAPMAYIN…
Cirav’ın, ilaçlama konusunda araç yoksa alımı konusunda çalışma yapılabilir şeklinde yorumladığı bu konuda da CHP’li meclis üyelerinin de destekleyebileceği Şahmettin Yüksel’in de “Bu konuyu gelin odamda konuşalım. Hallederiz sıkıntı yapmayın” şeklinde yorumladığı öğrenildi. Diğer meclis üyelerinin de ilaçlama konusunda Çekmeköy Belediyesi bu yıl yetersiz olduğu da konuşmalar arasında yer aldı.

 width=  width=