KÜLTÜR-SANAT-MAGAZİN

Hadise’li Akal’ın açıklaması!

Ünlü şarkıcı Demet Akalı, Hadise için, “Kocası da yok, milyoncukları da” şeklinde konuşması üzerine Hadise’de Akalı’na “Onun da kocası yok, onlar boşanmamış mıydı?” yanıtını verdiği iddaları üzerine açıklama geldi. Ünlü popçu Demet Akalın önceki akşam fanları ile Etiler de bir mekandaydı. Akalın’ın şarkılarıyla eğlendi ve eğlendirdi.

MİLYONCUKLARI DA KOCASI DA!…
Eşi Okan Kurt ile mekandan ayrılan Akalın, hasta olduğunu ifade ederek sorulardan kaçmaya çalıştı. Akalın, Hadise’nin Instagram’daki takipçi sayısının 10 milyonu aşması hakkında ise şöyle dedi: “Yaaa çok yazık ona. Ben araştırttım, milyoncuk bile değil. Kocası da yok milyoncukları da.” şeklinde konuştu.

SOSYAL MEDYA’DAN…
Bu açıklamayı duyan Hadise’de yakın çevresine “İyi ama onun da kocası yok… Geçen yıl boşanmamış mıydı?” dediği iddia edilmişti.
Hadise’den bu iddiaya yanıt geldi. Bu kez ünlü şarkıcı magazin gazetecileriyle değil sosyal medyasını kullanan unlü şarkıcı, şu açıklamayı yaptı:

O BOŞANMAMIŞ MIYDI?

Yazılı ve görsel medyada hakkımda çıkan asılsız ve son derece yersiz açıklamalara karşı kamuoyunu bilgilendirme zorunluluğu doğmuştur. Basında yer alan haberlerde “İyi ama onun da kocası yok, onlar boşanmamış mıydı” şeklinde yer alan söylemi yakın çevremle paylaştığım iddiası tamamen kurgu olup aynı zamanda da asılsızdır.

İŞİME KENDİMİ VERDİM…
Sadece işime odaklı yaşadığımı bilen yakın çevremle de böyle basit söylemler içinde olmam bugüne kadar olan sanatçı duruşuma aykırıdır. Her zaman olduğu gibi şimdi de sadece işime kendimi verdim.