YAŞAM

Akrabasına kurşun yağdırdı!

İstanbul’un yeni ilçelerinden biri olan Çekmeköy’de son zamanlarda yaralama ve darp olaylarının sayısı arttı. Önceki gün alacak verecek meselesi yüzünden tartıştığı akrabasına bir kişi önce tekme tokatlarla saldırdı. Aldığı darbelerle yere düşen şahsa belinden çıkardığı silahla ateş açan şahıs kayıplara karıştı. Herkesin gözü önünde yaşanan dehşet anları ise kameralara yansımasıyla polis saldırganı yakaladı..

SALDIRGAN AKRABASI…

Olay, saat 19.00 sıralarında Taşdelen’ de yaşandı. Çevredeki vatandaşların iddiasına göre bir kafede uzun süre birlikte oturan ikili daha sonra yürümeye başladıklarında kimliği henüz belirlenemeyen kişi, 1966 doğumlu Abdul Selam S.’yi’ darp ettikten sonra belindeki silahı çıkartarak Abdul Selam S.’ye doğrulttu. Yere düşen şahsa acımasız bir şekilde silahla ateş açan şahıs ardından kaçmaya başladı.

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI…
Abdul Selam S.’yi bacağından vurarak Taşdelen istikametinde kaçan kişiyi elindeki silahla kovalayan bir kişi çevredeki bir sitenin güvenlik kamerasına dakika dakika yansıdı. Saldırı sonrası ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevre güvenliğini aldıktan sonra silahlı saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Bacağından vurulan Abdul Selam S. nin ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.