SİYASET

Akşener ve Bahçeli hastanede!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener rahatsızlıklarından dolayı dün hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavi gören Devlet Bahçeli tetkiklerini yaptırdıktan sonra ayrılırken Akşener ise bir gün hastanede kalacağı öğrenildi.

AKŞENER, İSHAL SALGINI…
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bilinmeyen bir nedenle ishal oldu. Aldığı ilaçlarla rahatsızlığını gideremeyen Akşener, cumartesi akşam saatlerinde Ankara Güven Hastanesi’ne gitti. İlk bulgulardan sonra Akşener’in hastanede tedavisinin sürmesi uygun bulundu.
Akşener’in rahatsızlığının önemli ölçüde giderildiği öğrenildi. Akşener’in bugün 19.30’da milletvekilleriyle buluşacağı yemek de rahatsızlığı nedeniyle iptal edildi. Öte yandan parti yetkililerinden bir kaçı dışında Akşener’in hastanede olduğu bilinmiyor. Akşener, pazartesi günü(yarın) taburcu edilecek.

BAHÇELİ TETKİKLER İÇİN…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin dün akşam üzeri Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji bölümüne gitmesi heyecan yarattı. Ancak Bahçeli, kendisinden istenen ileri tetkiklerle ilgili işlemlerden sonra hastaneden ayrıldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz günlerde Başkent Hastanesi’ne kaldırılması ve hastalığıyla ilgili değişik iddialar gündeme gelmişti. Kendi isteğiyle hastaneden ayrılan ve evinde istirahat eden Bahçeli’yi parti yöneticileri yalnız bırakmadı.

PAZARTESİ GÜNÜ GENEL MERKEZDE…
Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, golge34.com’a şunları söyledi; “Sayın genel başkanımız doktorların istediği bazı tetkikleri oldu. Bunun için ara ara hastaneye gidiyor. Bugün de gitti sonra da hastaneden ayrıldı. Şu anda evinde istirahat ediyor. Pazartesi günü parti genel merkezinde, salı günü de TBMM’de olacak.”

 width=  width=