YAŞAM

Ablasını, eniştesini kurşunladı!…

Aile şiddetinin ardı arkası kesilmiyor. Cem Y. adlı genç ablasıyla arasında anlaşmazlık nedeniyle konuşmak için evine gitti. Bir süre konuşan iki kardeş arasında tartışma münakaşaya dönüştü. Cem Y. belinde ki tabancasını çekerek ablasına, eniştesine ve yeğenine kurşun yağdırdı. Olayda 1’i ağır 3 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

ABLASINI KAFASINDA VE GÖĞSÜNDEN…
Vatandaşları dehşete düşüren olay Kartal Orhantepe Mahallesi Yıldırım Sokak’ta bulunan 5 katlı binanın ikinci katında gecenin ilerleyen saatlerinde yaşandı. İddiaya göre, ablası ile aralarında anlaşmazlık bulunan Cem Y., konuşmak için ablasının evine geldi. Kardeşler arasında ki konuşma bir süre sonra tartışmaya dönüştü. Üzerindeki silahı ateşleyen Cem Y., ablası Burçin G.’yi kafa ve göğsünden vurdu. Cem Y., daha sonra eniştesi Serkan G. ile ablasının ilk eşinden olan yeğeni Sedef Adanur O.’yu da yaraladı.

HASTANEYE KALDIRILDILAR…
Silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar durumu 155’e bildirmesi üzerine çok sayıda Polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Eve gelen ekipler, yerde kanlar içinde yatan yaralılara ilk müdahaleyi yaparak ambulanslarla hastanelere kaldırdı. Yaralılardan durumu ağır olan Burçin G. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Serkan G. ve Sedef Adanur O. ise Pendik’teki Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralanan 3 kişinin tedavileri sürerken Cem Y. ise polise silahıyla birlikte teslim oldu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor..

 width=  width=